CategoriesZdravie

Prečo začať s HealthCare

Pokiaľ si potrpíte na zdravú životosprávu a záleží vám na tom, čo dávate do svojho tela, čítajte ďalej. Niekedy naše telo potrebuje viac ako prísun živín zo stravy. Tá je, samozrejme, najdôležitejšia, avšak nie je na škodu dopriať telu kvalitné výživové doplnky s antioxidantmi, minerálmi a vitamínmi, ktoré si zväčša naše telo nevie vytvoriť. Tak sa pozrime bližšie na to, ako mu dopomôcť.

Antioxidanty

Ide o látky ktoré zabraňujú negatívnemu pôsobeniu voľných radikálov. Práve voľné radikály sú zodpovedné za predčasné starnutie, poškodenie buniek a vznik nádorových ochorení. Antioxidanty chránia organizmus pred vznikom rakovinových buniek, predčasným starnutím a znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Okrem toho pomáhajú zlepšovať zrak, zlepšujú imunitu a podporujú správnu činnosť srdca. Účinným antioxidantom je aj koenzým Q10 s kyselinou α- lipoovou a olivovými polyfenolmi. Obidve látky majú pozitívne účinky na metabolizmus a taktiež sa podieľajú na získavaní energie z prijatej potravy.

Posilnenie imunity

V súčasnej dobe naše telo oveľa viac volá po budovaní imunity. Posilňovanie imunity je najlepšou prevenciou pred vznikom rôznych ochorení. Skvelým doplnkom je napríklad arginín spolu s vitamínom C. Arginín je aminokyselina podporujúca obranyschopnosť organizmu, urýchľuje hojenie rán, rozširuje cievy, prekrvuje svaly, takže je výborný pred tréningom alebo náročnou fyzickou aktivitou. Páni ocenia jeho priaznivý účinok na erekciu. Účinky vitamínu C určite mnohí z vás poznajú, no nie je na škodu si ich pripomenúť. Rovnako podporuje imunitný systém a obzvlášť počas intenzívnej námahe, chráni bunky pred oxidačným stresom, dodáva energiu pri vyčerpanosti a únave a v neposlednom rade prispieva k normálnej tvorbe kolagénu.

V súvislosti s obranyschopnosťou je dôležité spomenúť aj parazity, ktoré ju poškodzujú. Stavte teda na očistu tela s pomocou AntiParazitu, ktorý je zmesou jedenástich rastlinných extraktov. Obsahuje napríklad materinu dúšku, palinu obyčajnú, klinček, pamajorán a ďalšie účinné bylinky. Najlepšia ochrana pochádza z prírody a tak sa určite nezabudnite pozrieť aj na výťažok z kadidlovníka, ktorý je po tisícky rokov súčasťou Ajurvédy. Jeho živica je účinná na reumatické ochorenia, artritídu a problémy so svalstvom a kĺbmi.

Vitamíny a minerály

Ide o látky, ktoré by sme mali prijímať na dennej báze. V našej ponuke nájdete B – komplex, ktorý udržiava zdravú duševnú výkonnosť a psychiku, prispieva k správnej látkovej premene, podporuje činnosť srdca a má mnoho ďalších výhod. Okrem toho nájdete u nás kvalitné magnézium, vitamín C a mnoho ďalších, životne dôležitých vitamínov a minerálov. Ak hľadáte kvalitné výživové doplnky, stavte na produkty od značky Aone. Určite nájdete to, čo hľadáte.